CENTRUM JĘZYKOWE PROGRESS

CREATIVITY. JOY. PASSION.

O NAS

Centrum Językowe Progress to miejsce stworzone z pasji do nauczania języków obcych. Nasza misja to uczyć skutecznie dlatego stawiamy na kameralne grupy i indywidualne podejście do każdego z Was. Nauka w naszej szkole to przede wszystkim świetna zabawa, rozwijanie kreatywności i przyjazna atmosfera. Samodzielnie tworzymy plany nauczania w oparciu o najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw oraz autorskie materiały dydaktyczne. Dołożymy wszelkich starań abyś wspólnie z nami osiągnął swój cel.

Karolina Sowa

Właścicielka Centrum Językowego Progress. Magister filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Business English. Doświadczona lektorka języka angielskiego. Autorka bloga dla nauczycieli języków obcych. Animatorka czasu wolnego oraz zabaw dziecięcych. Trenerka 1st. marki Sensoplastyka®. Pasjonatka metodyki nauczania języków obcych. Miłośniczka nowoczesnych technologii. W pracy stawia na doskonalenie swojej wiedzy co pozwala na tworzenie inspirujących lekcji oraz wykorzystanie skutecznych metod nauczania.

Katarzyna Łozińska-Jach

Nauczycielka języka niemieckiego w szkole podstawowej. Absolwentka filologii germańskiej oraz studiów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ma ogromne zamiłowanie do dzieci. W swojej pracy stawia na innowacyjne metody nauczania oraz wykorzystuje nowoczesne technologie. Zwolenniczka gier i zabaw językowych. Zawsze dba o uśmiech kursantów. Swój czas wolny wykorzystuje na doszkalaniu siebie i innych z tańca irlandzkiego.

Magdalena Motyka

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Business English. Magister filologii angielskiej z zakresu kultury, mediów oraz translacji. Absolwentka Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych. Doświadczona lektorka języka angielskiego. Uwielbia przekazywać wiedzę na temat języka angielskiego i krajów anglojęzycznych zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W pracy stawia na przyjazną atmosferę i naukę w formie różnorodnych zabaw oraz ćwiczeń, wykorzystując innowacyjne metody dostosowane do ucznia. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci. W wolnych chwilach lubi biegać oraz czytać literaturę faktu.